Kompleks biurowy

image description

Nowoczesny kompleks biurowy

Silesia Office Center to prestiżowa i doskonale rozpoznawalna lokalizacja, oferująca zróżnicowaną powierzchnię biurową o wysokim standardzie wykończenia, tylko 5 min do centrum Katowic.

Silesia Office Center jest nowoczesnym kompleksem biurowym obejmującym zespół 4 budynków biurowo – komercyjnych, o łącznej powierzchni 13.500 m2.

Budynki energooszczędne, CERTYFIKAT PTCE – energia elektryczna pochodzi w całości z ekologicznych źródeł energii.

Wszystkie budynku posiadają jednolitą stalowo – granitową fasadę elewacji. Jest to pierwszy kompleks biurowy w Polsce i dwudziesty pierwszy w Europie z elewacją wykonaną ze stali nierdzewnej. Dzięki wykorzystaniu tej technologii budynki są interaktywne – w elewacji jak w lustrze odbija się otoczenie, budynek zmienia się wraz z następującymi porami dnia i roku.

Wysokość głównego biurowca wynosi 36 m, jest to najwyższy budynek w Chorzowie i jeden z najwyższych biurowców na Śląsku.

Nazwa kompleksu  Silesia Office Center  jest prawnie zastrzeżona.

Prestiżowa lokalizacja

Kompleks znajduje się w ścisłym centrum Aglomeracji Śląskiej na granicy miast Chorzowa i Katowic bezpośrednio przy ulicy Katowickiej – najdłuższej ulicy i głównej arterii komunikacyjnej Województwa Śląskiego.

Dodatkowo część kompleksu znajduje się bezpośrednio przy ulicy Gałeczki, która zapewnia bezpośredni dojazd do Autostrady A4 (5 min) oraz Drogowej Trasy Średnicowej (3 min).

Wzdłuż ulicy Katowickiej biegną trasy kilkunastu linii autobusowych oraz tramwajowych, w tym główna linia tramwajowa Województwa Śląskiego, realizująca wszystkie połączenia od Tarnowskich Gór do Katowic.

W bezpośredniej bliskości kompleksu biurowego znajduje się przystanek tramwajowy i autobusowy „AKS”.

W odległości kilkuset metrów od kompleksu znajdują się Stadion Śląski i największy w Europie Środkowej Park Kultury i Wypoczynku, hotele oraz duże centra handlowe. Będąc najwyższą budowlą w okolicy kompleks biurowy jest doskonale widoczny ze wszystkich tych lokalizacji.

Bezpośrednie połączenie z autostradą A4 oraz Drogową Trasą Średnicową.

Dogodny wyjazd na Warszawę, Kraków, Wrocław i Poznań.

Lotnisko Katowice Pyrzowice – 18 km, Kraków Balice – 48 km.

Tak wyjątkowa lokalizacja zapewnia dojazd bez korków tak powszechnych na Śląsku oraz możliwość parkowania pojazdów zarówno dla pracowników jak i gości.

Powierzchnia reklamowa

Doskonałe miejsce do ekspozycji reklamy wielkogabarytowej

Zgodnie z danymi miejskiego Wydziału Komunikacji codziennie bezpośrednio obok kompleksu biurowego przejeżdża ok. 50.000 samochodów.

Dodatkowo wzdłuż ulicy Katowickiej – głównej arterii komunikacyjnej województwa – biegną trasy kilkunastu linii autobusowych oraz tramwajowych realizujących wszystkie połączenia od Tarnowskich Gór do Sosnowca włącznie.

W bezpośredniej bliskości kompleksu znajduje się przystanek tramwajowy i autobusowy „AKS”, a kilkaset metrów dalej Stadion Śląski i Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku, hotele oraz duże centra handlowe.

Wysokość głównego budynku wynosi 36 m, jest to najwyższy budynek w Chorzowie i jeden z najwyższych biurowców na Śląsku.

Możliwość wynajmu 7 różnych układów powierzchni dachów pod nośniki reklamowe o powierzchni nawet do 144 m2. Ponadto możliwość ekspozycji reklamy na elewacji, w holu głównym biurowca, windach, itd.

Strzeżone i monitorowane parkingi

350 Miejsc Parkingowych

Kompleks posiada trzy 24h strzeżone i monitorowane parkingi.

Oprócz 350 miejsc parkingowych na terenie kompleksu, w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się dodatkowych 800 publicznych miejsc nie objętych strefą płatnego parkowania.

Możliwość swobodnego parkowania pojazdów zarówno dla pracowników jak i gości.